Uslu Büro Mobilyaları Ltd. Şti.

Hakkımızda

Şirketimiz 1984 yılında ofis mobilyaları ve koltukları üretim amacıyla kurulmuştur. 38 yıldır kaliteden ödün vermeden müşterilerine en iyiyi sunmaya çalışan USLU BURO MOBİLYALARI çağın getirdiği teknolojiyi yanına alarak sizlere ofis mobilyaları, koltukları, cafe sandalye ve masaları üreterek sektöründe kaliteli ürün ve mükemmel servis anlayışı ile kendine zirvede bir yer edinmiş olarak siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

Kurulduğumuz günden bu yana Değişimi, Gelişimi ve Yenilişi hedefleyerek çağdaş ve özgün tasarımları günümüz teknolojisi ile üretmeyi hedefliyoruz.

Firmamız, kalite , konfor ,ergonomik unsurlarını ön planda tutarak,ofis makam takımları, ofis oturma grupları, çalışma masaları, toplantı masaları, bankolar,sandalyeler,makam koltukları, çalışma koltukları, bekleme koltukları ile birçok alanda üretimini sürdürmektedir.

USLU BURO MOBİLYALARI; her türlü özel ihtiyaca çözüm üretmek amacıyla kişiye ve alana özel değişik renk ve modelde mobilyalar geliştirmektedir. Sunduğumuz mal ve hizmetleri uzman kadromuzla montajını yapıyor ve satış sonrası verdiğimiz teknik destek ile de müşteri memnuniyetini daima zirvede tutmayı hedefliyoruz.

Yusuf Uslu - Uğur Uslu